Suplování:   Pondělí 4.12.2017

datum výpisu: 1.12.2017 (8:38)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kroutil Petr

 

-

>>

-

-

-

-

   

Rybka Adam

-

ToE

-

ToE

-

StV

StV

-

-

Šašinka Radek

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Lbi

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Lch

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Vv

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

Hofírková Ivana

1.hod

přesun <<

D

8.A (Hum)+

(HB6)

z 3.hod

 

3.hod

přesun >>

D

8.A (Hum)+

 

na 1.hod

Kroutil Petr

1.hod

přesun <<

M

8.A (Přv)+

(Mul)

z 3.hod

Novotná Marie

6.hod

změna

Ch

4.B (Ch)+

(HB6)

 

Sedláčková Zdeňka

1.hod

přesun >>

Zv

8.A

 

na 30.11. 2.hod

Seifertová Jana

1.hod

přesun >>

Aj

4.B

 

na 3.hod

 

2.hod

změna

Aj

5.A (AP2)

(JU2)

 
 

3.hod

přesun <<

Aj

4.B

(Fy)

z 1.hod

Slavičínská Jaroslava

3.hod

přesun <<

Rj

8.A (Rj)

(HB6)

z 30.11. 2.hod

Stanzel Vladimír

6.hod

spojeno (RyA)

Hv

5.A (Evv)+

(Mul)

 
 

7.hod

spojeno (RyA)

Hv

5.A (Evv)+

(Mul)

 

Štolfová Klára

1.hod

změna

Ch

6.A

(JaL)

 

Tomovová Eva

2.hod

změna

Aj

3.A (AP1)

(HB7)

 
 

2.hod

spojeno (RyA)

Aj

3.A (AP2)

(HB7)

 
 

4.hod

spojeno (RyA)

Aj

3.A (AP1)

(HB7)

 

Ujfaluši Martina

3.hod

přesun <<

Aj

8.A (AP1)

(HB5)

z 30.11. 2.hod

Změny v rozvrzích tříd:

3.A

2.hod

Aj

AP1

(HB7)

změna

Tomovová Eva

 
 

2.hod

Aj

AP2

(HB7)

spojí

Tomovová Eva

(RyA)

 

4.hod

Aj

AP1

(HB7)

spojí

Tomovová Eva

(RyA)

5.A

2.hod

Aj

AP2

(JU2)

změna

Seifertová Jana

 
 

6.hod

Hv

Evv

(Mul)

spojí

Stanzel Vladimír

(RyA)

 

7.hod

Hv

Evv

(Mul)

spojí

Stanzel Vladimír

(RyA)

1.B

6.hod

Hv

Evv

(Mul)

spojí

Stanzel Vladimír

(RyA)

 

7.hod

Hv

Evv

(Mul)

spojí

Stanzel Vladimír

(RyA)

6.A

1.hod

Ch

 

(JaL)

změna

Štolfová Klára

 

8.A

1.hod

M

Přv

(Mul)

přesun <<

Kroutil Petr

z 3.hod

 

1.hod

D

Hum

(HB6)

přesun <<

Hofírková Ivana

z 3.hod

 

1.hod

Zv

   

přesun >>

 

na 30.11. (Čt) 2.hod

 

3.hod

Aj

AP1

(HB5)

přesun <<

Ujfaluši Martina

z 30.11. (Čt) 2.hod

 

3.hod

Rj

Rj

(HB6)

přesun <<

Slavičínská Jaroslava

z 30.11. (Čt) 2.hod

 

3.hod

M

Přv

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

3.hod

D

Hum

 

přesun >>

 

na 1.hod

 

6.hod

Ch

Ch

(HB6)

změna

Novotná Marie

 

4.B

1.hod

D

Hum

(HB6)

přesun <<

Hofírková Ivana

z 3.hod

 

1.hod

M

Přv

(Mul)

přesun <<

Kroutil Petr

z 3.hod

 

1.hod

Aj

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

Aj

 

(Fy)

přesun <<

Seifertová Jana

z 1.hod

 

6.hod

Ch

Ch

(HB6)

změna

Novotná Marie

 

 

 

Suplování:   Úterý 5.12.2017

datum výpisu: 1.12.2017 (8:38)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Rybka Adam

-

-

-

VaK

..

..

VaK

-

-

Šašinka Radek

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Lbi

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Lch

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Vv

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

Havlíková Karla

6.hod

přesun <<

Čj

2.A

(HB5)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Čj

2.A

 

na 6.hod

Sedláčková Zdeňka

4.hod

výměna >>

Bi

5.A

 

na 30.11. 1.hod

Seifertová Jana

4.hod

výměna <<

Aj

5.A (AP1)

(Mul)

z 30.11. 1.hod

Slavičínská Jaroslava

4.hod

výměna <<

Rj

5.A (Rj)

(HB3)

z 30.11. 1.hod

Štolfová Klára

7.hod

změna

SCh

4.B (SCh)+

(HB7)

 

Vašičková Kateřina

4.hod

spojeno (RyA)

Nj

2.A (AP1)

(HB4)

 
 

7.hod

spojeno (RyA)

Nj

2.A (AP2)

(HB4)

 

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

4.hod

Nj

AP1

(HB4)

spojí

Vašičková Kateřina

(RyA)

 

5.hod

Ev

AP1

 

odpadá

 

(RyA)

 

6.hod

Čj

 

(HB5)

přesun <<

Havlíková Karla

z 8.hod

 

7.hod

Nj

AP2

(HB4)

spojí

Vašičková Kateřina

(RyA)

 

8.hod

Čj

   

přesun >>

 

na 6.hod

5.A

4.hod

Aj

AP1

(Mul)

výměna <<

Seifertová Jana

z 30.11. (Čt) 1.hod

 

4.hod

Rj

Rj

(HB3)

výměna <<

Slavičínská Jaroslava

z 30.11. (Čt) 1.hod

 

4.hod

Bi

   

výměna >>

 

na 30.11. (Čt) 1.hod

8.A

7.hod

SCh

SCh

(HB7)

změna

Štolfová Klára

 

4.B

7.hod

SCh

SCh

(HB7)

změna

Štolfová Klára

 

 

 

Suplování:   Středa 6.12.2017

datum výpisu: 1.12.2017 (8:38)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Rybka Adam

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Lch

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Vv

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

 

 

Suplování:   Čtvrtek 7.12.2017

datum výpisu: 1.12.2017 (8:38)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Rybka Adam

-

-

StK

StK

....

-

..

..

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Lch

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Vv

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Změny v rozvrzích učitelů:

Seifertová Jana

4.hod

změna

Aj

6.A (AP2)

(KC1)

 

Štolfová Klára

3.hod

supl. (RyA)

Ev

1.A

(Mul)

 
 

4.hod

supl. (RyA)

Ev

1.A

(Mul)

 
 

6.hod

změna

SCh

4.B (SCh)+

(HB5)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

Ev

 

(Mul)

supluje

Štolfová Klára

(RyA)

 

4.hod

Ev

 

(Mul)

supluje

Štolfová Klára

(RyA)

6.A

4.hod

Aj

AP2

(KC1)

změna

Seifertová Jana

 
 

7.hod

Vv

   

odpadá

 

(RyA)

 

8.hod

Vv

   

odpadá

 

(RyA)

8.A

6.hod

SCh

SCh

(HB5)

změna

Štolfová Klára

 

4.B

6.hod

SCh

SCh

(HB5)

změna

Štolfová Klára

 

 

 

Suplování:   Pátek 8.12.2017

datum výpisu: 1.12.2017 (8:38)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Rybka Adam

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Lch

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

Vv

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

 

Zpracováno v systému Bakaláři