Proč studovat u nás

Rozvíjíme střední školu se třemi různými vzdělávacími pracovišti, domovem mládeže a školní jídelnou. Udržujeme kvalitní gymnaziální vzdělávání s profilací na přírodovědné předměty, zvyšujeme odborný růst žáků ve strojírenských a gastronomických učebních oborech, připravujeme úspěšné absolventy oboru masér. Veškeré aktivity školy podporují kvalitu vzdělání všech oborů.

6 důvodů, proč si vybrat naši školu

Jsme škola rodinného typu, v níž panuje přátelská a tvůrčí atmosféra.

Své absolventy dokážeme připravit jak pro další studium a vědu, tak pro praktický život.

Pro výuku cizích jazyků využíváme rodilé mluvčí, organizujeme lyžařské a vodácké kurzy.

S námi se podíváš v rámci několika regionálních a mezinárodních projektů i do zahraničí.

Nabízíme možnost získat krajská stipendia na podporu oborů v okrajových lokalitách kraje.

Činnost školy přispívá k rozvoji vzdělanosti ve městě a regionu.