Školní poradenské pracoviště

Školní poradenské pracoviště poskytuje žákům, jejich zákonným zástupcům i pedagogům poradenské služby a konzultace zaměřené na prevenci a řešení rizikového chování, na péči o žáky se speciálními vzdělávacími potřebami, na zkvalitňování sociálního klimatu školy a pomoc žákům v profesní orientaci.

Kontakt

Výchovnou poradkyní a kariérovým poradcem pro gymnaziální obory a obor masér sportovní a rekondiční je ve školním roce 2023/24 Mgr. Ivana Hofírková, telefon 554 721 160. Konzultační hodiny pro žáky a rodiče jsou možné po vzájemné dohodě.

Školní metodik prevence rizikového chování pro gymnaziální obory a obor masér sportovní a rekondiční, a kariérový poradce pro učební obory je ve školním roce 2023/24 Mgr. Andrea Továrková, telefon 554 721 153. Konzultační hodiny pro žáky a rodiče jsou možné po vzájemné dohodě.

Výchovnou poradkyní a školním metodikem prevence rizikového chování pro učební obory je ve školním roce 2023/24 Mgr. Miroslava Lounová, telefon 554 721 168. Konzultační hodiny pro žáky a rodiče jsou možné po vzájemné dohodě.

Ve školním roce 2023/24 působí ve škole školní psycholog Mgr. Michaela Karlíková. Konzultace po předchozí e-mailové, telefonické či osobní domluvě, případně prostřednictvím Mgr. Ivany Hofírkové. Telefon 554 721 160, e-mail: Karlikova@gymsosrym.cz. Krizová intervence okamžitě.

Kompetence jednotlivých pracovníků:

Kompetence-skolniho-metodika-prevence.pdf