SLOVENSKO HOTEL GLAMOUR

Žáci třetího ročníku oboru Kuchař-číšník v měsíci říjnu absolvovali stáž ve čtyřhvězdičkovém hotelu GLAMOUR, s.r.o. na Slovensku. Stáž se uskutečnila díky projektu Erasmus+, který umožnil financovat takto náročnou stáž. Žáci mají hrazenou nejen dopravu a stravu, ale i ubytování a získali i kapesné po celou dobu projektu.

Cílem této stáže je získat znalosti a dovednosti nejen v gastronomické oblasti, ale začlenit se do cizojazyčného kolektivu a plnit tzv. jednotky učení, které pak slouží k hodnocení samotných činností žáků po dobu pobytu.

V návaznosti na tuto stáž budou žáci předávat nabyté zkušenosti na workshopech pořádaných školou a na dnech slovenské kuchyně, které budou uspořádány ve školní jídelně.