Studenti oboru masér v Sobotíně

Studenti oboru masér sportovní a rekondiční na exkurzi ve Wellness & spa resortu v Sobotíně

Dne 29. září 2022 navštívili studenti 1. ročníku Gymnázia a Střední odborné školy Rýmařov Wellness & spa resort Sobotín. Celá exkurze byla hrazena z rozpočtu Evropské unie v rámci projektu OKAP II.

Pan majitel provedl studenty rozsáhlým venkovním areálem, který byl skvěle upravený. Měli možnost prohlédnout si provoz Wellnes & spa, saunový svět, bazén s vířivkami, místnost pro techniku a rituál Hammam. Tuto proceduru, která už jen na pohled byla velkým zážitkem, ještě umocnila bohatá mýdlová pěna a uvolňující masáž spojená s omýváním těla teplou vodou na vyhřívaném mramorovém lůžku a s důkladným peelingem pokožky.
Nelze opomenout ani luxusně vybavené masérny, které studentům braly dech. Většině z nás určitě hlavou proběhla myšlenka: „Tady bych jednou chtěl/a pracovat.“ Celkový dojem z prostředí resortu, masérek, jejich práce a dress codu byl nepopsatelný.

Exkurze dále pokračovala prohlídkou fitness centra, bowlingové dráhy i zážitkové restaurace.
Velkým zážitkem bylo i procházení podzemních chodeb, kterými jsou jednotlivé budovy resortu propojeny. Tyto budovy si studenti mohli taktéž prohlédnout. Měli možnost nahlédnout do pokojů a teras, které jsou připraveny pro případné návštěvníky. Pomyslnou třešinkou na dortu byla ukázka luxusně vybaveného pokoje s vířivkou pro novomanžele v zámeckém hotelu Klein, který je součástí resortu.

Celá exkurze, která studenty naprosto nadchla, představila velice atraktivní a luxusní prostředí pro výkon jejich budoucího povolání. Ukázala možnosti, jakými lze klientům poskytnout nezapomenutelné zážitky z pobytu ve wellness zařízení.

Natálie Geršlová, studentka 1. ročníku oboru Masér sportovní a rekondiční

Mgr. Ivana Ducháčová, Mgr. Jarmila Hnátová