Výjezdy ke Dnům ve firmách - Resort Sobotín

Studenti masérství na exkurzi ve Wellness&spa resortu v Sobotíně

Studenti 3. a 4. ročníku Gymnázia a Střední odborné školy Rýmařov navštívili 3. listopadu provoz Wellness&spa resortu Sobotín. V rámci projektu OKAP II, hrazeného z rozpočtu Evropské unie, si prohlédli rozsáhlý saunový svět, bazén s vířivkami, luxusně vybavené masérny a koupelnu pro techniku hammam, což je omývání těla teplou vodou na vyhřívaném mramorovém lůžku a masáž spojená s důkladným peelingem pokožky.

V další části resortu si prohlédli fitness centrum, krytý tenisový kurt, bowlingovou dráhu a zážitkovou restauraci. Dále navštívili zámecký hotel Klein s ukázkou přepychového pokoje pro nevěsty, z nějž byl úžasný výhled na krásné jezírko v parku. V tu chvíli některé spolužačky neodolaly a začaly plánovat svatbu.

Celá dechberoucí exkurze studentům ukázala velmi atraktivní prostředí pro výkon jejich budoucí profese a v neposlední řadě také možnost, jakým způsobem lze klientům poskytovat nezapomenutelné zážitky, klid a procedury pro duševní i tělesnou pohodu.

Eliška Lacuchová, studentka 4. ročníku oboru Masér sportovní a rekondiční
Mgr. Ivana Ducháčová, Mgr. Jarmila Hnátová